GOODBYE 2015

Pamiątka za uczestnictwo w evencie lub znalezienie kesza była świetną motywacją do wyjścia z domu ostatniego dnia grudnia. Darth-Trix zorganizował sylwestrowe spotkanie pod Syrenką przy Centrum Nauki Kopernik – GOODBYE 2015.

Spotkanie rozpoczęło się o 16.30. Mimo mroźnej pogody pojawiła się mocna grupa keszerów. Nie tylko z Warszawy i nie tylko z Polski! Przybyli otrzymali na wstępie elementy sylwestrowego przebrania – zabawne uszy i czapeczki i zostali udekorowani serpentyną. Był też poczęstunek z pierniczków.

DSC02917

Jak to w Sylwestra nie obyło się bez toastu szampanem  oraz małego pokazu pirotechnicznego na tle Wisły.

DSC02925

Na koniec ustawiliśmy się do grupowego zdjęcia. Zimne ognie to obowiązkowy karnawałowy rekwizyt, nie mogło więc ich zabraknąć.

DSC02939

Po zakończeniu eventu udaliśmy się na grupowe keszownie. Naszym łupem padła nowa skrzynka Bulwary Wiślane. Emocji było co nie miara, bo to kesz D4.5/T3.5. Początkowo próbowaliśmy wykorzystać najmłodszych do zdjęcia skrzynki z wysokości. Ostatecznie jednak znalazł się śmiałek, który do kesza dotarł po gzymsie.

DSC02959

Miejmy nadzieję, ze 2016 będzie obfitował w równie udane spotkania i keszerskie przygody!

2 Replies to “GOODBYE 2015”

  1. Murazor says:

    Czy kesz w takim miejscu nie powinien być raczej D3.5 / T4.5? Główna trudność tutaj to dotarcie do pojemnika czyli T a nie D.

    Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

    1. okrutnyb says:

      Być może tak powinno być, ale to już pytanie do autorki, która właśnie taki poziom trudności wybrała. Choć trzeba przyznać, że pojemnik był nieźle schowany, bo pierwszy wysłany na górę nie znalazł.

Komentarze są zamknięte.