Zimowo – świąteczne szukanie skarbów :)

Zimowo – świąteczne szukanie skarbów 🙂

Poświąteczne już wspomnienia….

Z racji tego, że w okresie świąteczno – noworocznym miałam parę dni wolnego w pracy to z Lekkoduchem postanowiliśmy wybrać się w Polskę pozwiedzać, odpocząć a przy okazji pokeszować i poznać lokalnych GeoZakręconych. Wybór padł na Toruń oraz Trójmiasto: dokładnie Gdańsk i Sopot. Znamy te miasta bardzo dobrze ale keszowo praktycznie byliśmy tu po raz pierwszy.
Również aby poznać lokalsów wpadliśmy na pomysł aby w tych miejscach zorganizować geospotkanie i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o miejscowych skrytkach.

W każdym z miast spędziliśmy kilka dni i jesteśmy nimi zachwyceni tym bardziej w świątecznej aurze lokalne starówki wyglądały przepięknie.
Większość skarbów została przez nas znaleziona bez większych problemów, niektóre nas zachwyciły a niektóre rozczarowały, było kilka Dnfów a także udało się nawet zdobyć TTF , który spowodował uśmiech na naszych twarzach na cały dzień Niektóre skrytki były tak fajne, że jeszcze do tej pory wspominamy je jak najbardziej pozytywnie. Polecamy szczególnie spacer po gdańskiej starówce z latarenkami, TB hotele, gdańskie miary i statki… a także toruńskie smoki, kesze na zamku czy z widokiem na  panoramę miasta i Wisełkę.

GeoZakręcone spotkania również były bardzo udane, mimo zimna zjawiła się lokalna śmietanka towarzyska, były rozmowy na wszelkie geocachingowe tematy, wymiana travelbugów i drewniaczków. I co najważniejsze można było poznać osobiście autorów skrytek, których się szukało przez ostatnie dni…

Wyjazd jak najbardziej udany i zapewne nie raz tam jeszcze wrócimy a teraz planujemy już następny…. pytanie tylko gdzie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#geocachingwarszawa #geocaching #warszawa

KARLUSIA

Zapisz