Zaproszenia ze Śląska

Śląscy geokeszerzy zapraszają na trzy wyjątkowe ewenty.

25 lutego zapraszamy małych i dużych miłośników paleontologii na event w Gliwicach, w czasie którego pozwolimy Ci (bez względu na wiek) pobawić się gipsem, pokolorować kredkami, wygrać trackowalnego dinozaura, stać się posiadaczem dinodrewniaczków, dowiedzieć się który dinozaur miał najdłuższe pazury, a nawet dinozaura… skosztować. Bądź dzielny i stań „Oko w oko z dinozaurem”.
Zapraszamy! http://coord.info/GC6Y6QF

 

1 kwietnia szykuje się dzień pełen niespodzianek i przeróżnych podarunków! Drewniaki (polskie, zagraniczne, jadalne, trackowalne itp.), przedmioty podróżne (ponad 300 nieodkrytych), pieczątki z letterboxów, logbooki, certyfikaty, bilety… Zaraz! Jakie bilety? Nie, biletów tym razem nie będzie. Za to pojawi się wszystko to, co zbieramy, a nawet właściciel największej na świecie kolekcji woodcoinów! No i jeszcze warsztaty będą. Keszerzy sportowcy oraz miłośnicy „sztuki wypalanej” też znajdą coś dla siebie – drewniakowe gry, zabawy i… ekscytujące wybory PWG roku. Szykuje się dzień pełen niespodzianek i przeróżnych podarunków!

Zapraszamy!
1 kwietnia 2017 r., Gliwice, GeoKlamoty – I Śląskie Spotkanie GeoKolekcjonerów. http://coord.info/GC6YB6H

 

 

 

6 maja – Niebo gwiaździste nade mną… JURAIDY 2017

Zgodnie z obietnicą z sierpnia ubiegłego roku kolejny event dla miłośników nocy spędzanych przy ognisku i zadzierania głowy do góry. Tym razem w roli głównej wystąpią Eta Akwarydy.
Dla informacji i przypomnienia: ak było w zeszłym roku http://coord.info/GC6MHBQ
A tak będzie w tym: http://coord.info/GC705AW

Zapraszamy serdecznie!

Zdjęcie użytkownika Bożena Kubiak.