Welcome To The Future

Data 21.10.2015 przejdzie do historii! To właśnie tego dnia Marty McFly z filmu „Powrót do Przyszłości” przybył w nasze czasy z 1985 roku! Witano go na całym świecie, także na keszerskich eventach. W bookmarku poświęconemu temu zdarzeniu zgromadzono 50 spotkań z całego świata! W Polsce eventy związane z „Powrotem do Przyszłości” zorganizowano w Warszawie i Gdańsku. Na spotkanie w stolicy zaprosił Darth-Trix – „Welcome to the Future”, GC63X4E.

Event odbyło się nie w przypadkowym miejscu – spotkaliśmy się przy Muzeum Techniki. Na miejscu pojawiła się pokaźna grupa geo-zakręconych – nie tylko Warszawiaków. Na event przybyli także keszerzy z Finlandii i Wielkiej Brytanii.

DSC01751

DSC01731

Główną atrakcją eventu była kapsuła czasu. Uczestnicy włożyli do niej przeróżne przedmioty, które następnie zostały wysłane w przyszłość. W środku znalazła się między innymi: kostka Rubika, bilety, mapy komunikacji miejskiej, monety, wood coiny i wiele innych drobnych przedmiotów. Na oczach wszystkich uczestników, kapsuła została zapieczętowana. W wyniku głosowania ustaliliśmy, że  zostanie ona otwarta za 5 lat. Ciekawe, jak bardzo zmieni się świat i czy zgromadzone przedmioty wciąż będą w użyciu.

Tak więc następne spotkanie „Welcome to the Future” już 21.10.2020. Kto wie… Może to będzie mega.

DSC01738 DSC01765

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.