Welcome To The Future

Data 21.10.2015 przejdzie do historii! To właśnie tego dnia Marty McFly z filmu „Powrót do Przyszłości” przybył w nasze czasy z 1985 roku! Witano go na całym świecie, także na keszerskich eventach. W bookmarku poświęconemu temu zdarzeniu zgromadzono 50 spotkań z całego świata! W Polsce eventy związane z „Powrotem do Przyszłości” zorganizowano w Warszawie i Gdańsku. Na spotkanie w stolicy zaprosił Darth-Trix – „Welcome to the Future”, GC63X4E.

Event odbyło się nie w przypadkowym miejscu – spotkaliśmy się przy Muzeum Techniki. Na miejscu pojawiła się pokaźna grupa geo-zakręconych – nie tylko Warszawiaków. Na event przybyli także keszerzy z Finlandii i Wielkiej Brytanii.

DSC01751

DSC01731

Główną atrakcją eventu była kapsuła czasu. Uczestnicy włożyli do niej przeróżne przedmioty, które następnie zostały wysłane w przyszłość. W środku znalazła się między innymi: kostka Rubika, bilety, mapy komunikacji miejskiej, monety, wood coiny i wiele innych drobnych przedmiotów. Na oczach wszystkich uczestników, kapsuła została zapieczętowana. W wyniku głosowania ustaliliśmy, że  zostanie ona otwarta za 5 lat. Ciekawe, jak bardzo zmieni się świat i czy zgromadzone przedmioty wciąż będą w użyciu.

Tak więc następne spotkanie „Welcome to the Future” już 21.10.2020. Kto wie… Może to będzie mega.

DSC01738 DSC01765