Warsaw UV Night

Szalony weekend w świetle UV już za nami! Główny nocny event, CITO, event powitalny i spacer z przewodnikiem – na każdym z tych wydarzeń mile zaskoczyła nas liczba przybyłych! Najlepszą nagrodą za trud włożony w przygotowania były uśmiechy gości i bardzo pozytywne logi. Tydzień po eventach czas na wspomnienie! Oddajemy głos naszym wspaniałym gościom.

WARSAW UV NIGHT

Event główny pod znakiem UV! Było ognisko, zupa, kiełbaski, smalec i inne pyszności. Był kącik artystyczny, a w nim malowanie farbami UV i plecenie gwiazdek świecących w ciemnościach. Były gry – geomemory i labirynt ze specjalnymi planszami do gry w nocy. Była loteria. Były nocne kesze. 

   

   

Zobacz więcej zdjęć: Przygotowania, Event

 

HELLO WEEKEND

Rozpoczęcie weekendu! Bawiliśmy się w słynnej kanajpie podróżniczej Południk Zero. Jeszcze przed oficjalnym spotkaniem QbaPL poprowadził prelekcję o podrożach z geocachingiem w plecaku. Wypiliśmy też toast za 2 urodziny Geocaching Warszawa. 

   

Zobacz więcej zdjęć: Event

 

WARSAW CITO

Taki weekend nie może się obyć bez CITO. Tym razem wysprzątaliśmy Las Lindego oraz sąsiadującą otulinę Lasu Bielańskiego. 

   

Zobacz więcej zdjęć: Event

 

GOODBYE WARSAW

Ostatni event, nasze pożegnanie z Warszawą i za razem pokazanie jej w nowym świetle. Po zakończeniu oficjalnego eventu ruszyliśmy w miasto, żeby odkrywać jego tajemnice. Prowadził nas przewodnik i keszer – Mikiapole3. Poza ciekawymi historiami, na naszej trasie nie zabrakło też keszy!

   

Zobacz więcej zdjęć: Event