Ukryte stworzenia

Już wkrótce kolejne wyzwanie ! Od 27 czerwca do 25 lipca będzie można zdobyć do 13 suwenirów. Ekipa z Geocaching Małopolska przetłumaczyła pytania i odpowiedzi na temat tej nowej gry.

——————————————————————————-

 

——————

Niewidzialne istoty (Hidden Creatures)

Odkryj nowe oblicze geocachingu! Ostatnio odnotowano obecność 13 magicznych istot z zaświatów. Twoim zadaniem jest odnalezienie tych istot w ich naturalnym środowisku i potwierdzenie istnienia możliwie wielu z nich.

——————-

Na czym polega gra?

Od 27 czerwca do 25 lipca znajdując skrytki lub uczestnicząc w eventach możesz zdobyć do 13 suwenirów baśniowych istot.

——————-

Jak mogę uczestniczyć w grze?

Idź szukać skrytek lub bierz udział w eventach! Za każdą znalezioną skrytkę i uczestnictwo w evencie zdobędziesz 1 punkt. Każdy suwenir ma wartość punktową. Gdy osiągniesz tę liczbę punktów, zdobędziesz suwenira. Swoje postępy możesz sprawdzić w aplikacji Geocaching® app lub na stronie https://www.geocaching.com/play/souvenircampaign/hiddencreatures.

——————-

Czy Niewidzialne istoty są w aplikacji Geocaching® app?

Tak! Wejdź w swój profil w aplikacji, wybierz „Hidden Creatures” i sprawdź swoje postępy.

——————-

Czy mogę się włączyć do gry w dowolnym czasie?

Oczywiście! Możesz zdobyć komplet 13 suwenirów pod warunkiem, że zalogujesz znalezienia i uczestnictwo w eventach przed 25 lipca.

——————-

Jak mogę zdobywać punkty?

Zaloguj znalezienie skrytki lub uczestnictwo w evencie – zdobędziesz po jednym punkcie za każdy log.

——————-

Czy otrzymam punkty za uczestnictwo w CITO, Mega lub Giga-Evencie?

Tak. Za uczestnictwo w dowolnym evencie otrzymasz jeden punkt.

——————-

Czy punkty się kumulują?

Tak! Jeśli znajdziesz jedną skrytkę lub zalogujesz uczestnictwo w jednym evencie, otrzymasz suwenir Bigfoota. Gdy znajdziesz dwie kolejne, zdobędziesz suwenir Fairy.

——————-

Czy Niewidzialne istoty są włączone do Ligii przyjaciół?

Nie, ale możesz korzystać z Ligii, aby śledzić aktywność twoich przyjaciół. Liga powróci i będzie wykorzystana w przyszłości w innych grach.

——————-

Gdzie mogę zobaczyć moje suweniry?

Gdy zdobędziesz odpowiednią liczbę punktów, właściwy suwenir automatycznie pojawi się w twoim profilu. Suweniry znajdują się w zakładce „Suweniry” profilu oraz w aplikacji. Użytkownicy iOS mają dostęp do suwenirów z zakładki Profilu w aplikacji Geocaching® app. Użytkownicy androida mają dostęp do suwenirów z menu Więcej w lewym górnym rogu ekranu.

———
Źródło:
https://www.geocaching.com/blog/2018/05/hidden-creatures-faq/