Starych!?? zdjęć czar (odc. 2)

W sobotę w Warszawie odbyła się druga edycja eventu „Starych!?? Zdjęć Czar” organizowana przez EUzebiusz28 i zuzik2001. Celem eventu było podzielenie się wrażeniami z wakacji (niekoniecznie ostatnich).

DSC01546

Dopisali nie tylko uczestnicy, ale też prelegenci. Mogliśmy usłyszeć o wyprawach bliskich i dalekich, a nawet bardzo dalekich. I tak team Murazor przeniósł nas na odległą Wyspy Wielkanocne, kalwas1987 zabrał na rejs po Cykladach, a z jonash2022 oglądaliśmy wieloryby w Kanadzie. Nie można też zapomnieć o innych wyprawach – wojażach po Polsce, Włoszech, Azorach czy Belgii. Gromkie brawa po każdej prezentacji mówią same za siebie – autorom świetnie udało się opowiedzieć o odwiedzonych miejscach. I tak bez opuszczania Warszawy udało nam się zwiedzić kawał świata.

DSC01556

Nie zabrakło też pogadanek o keszach, wymiany PWG i przedmiotów podróżnych. Wszystko przy ciastach przygotowanych przez uczestników (lub przez znakomitych Warszawskich cukierników ;). Pojawił się nawet okolicznościowy tort, upamiętniający wyprawę na Wyspę Wielkanocną.

DSC01555

Na spotkaniu odbyło się też rozstrzygnięcie fotokonkursu: Geopocztówka z Mazowsza. Nagroda w postaci Travel Buga przypadła Iowcy, który pokazał nam kajakarzy i… krowę, cieszących się razem urokami rzeki Liwiec. Mieliśmy jednak okazję obejrzeć wszystkie nadesłane zdjęcia i odkryć, że nie tylko Warszawa jest ciekawa z geokeszerskiego punku widzenia. Tym samym w 100% udało się spełnić założenia konkursu.

Podsumowując, event był wyjątkowo udany. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję i choć do wakacji jeszcze daleko – zaczynamy już planować kolejne wyprawy. Z takimi inspiracjami będzie to z pewnością łatwiejsze.