POLSKI DREWNIAK ROKU !

Skoro mamy Polskie GeoLaury, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby miłośnicy drewnianych kółeczek doczekali się własnego konkursu.

Jeszcze kilka miesięcy temu patrzyliśmy z podziwem/pogardą/ /zazdrością na czeskie drewniakowi szaleństwo, obecnie nawet najbardziej „drewno-wstrzemięźliwi” robią własne drewniaczki.
I wszystko jedno, czy jesteś głosicielem teorii, że drewniaki to tylko w keszach, czy też wymieniasz się nimi jak szalony – w imieniu organizatorów eventu GeoKlamoty 2017-Śląskie Spotkanie GeoKolekcjonerów (http://coord.info/GC6YB6H)  zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszego polskiego drewniaka:
– Każdy może zgłosić dowolną ilość drewniaków, także swoje własne (ale tylko wyprodukowane przed 2017).
– Jeżeli z każdego rocznika zostanie zgłoszonych co najmniej 20 projektów, możliwy jest podział na kategorie według lat.
– Zdjęcia zgłaszanych drewniaków lub linki do nich na stronie CWG Kolekce https://cwg.gcm.cz/ prosimy nadsyłać na adres copernicushigh@gmail.com
– Jury złożone z geokeszerów, artysty-plastyka, kolekcjonerów oraz przedstawiciela organizatorów, dokona wyboru najpiękniejszego polskiego drewniaka uwzględniając m.in. wykonanie, interesujący projekt graficzny itp.
– Osoba, której drewniak uzyska miano „Drewniaka roku” otrzyma nagrodę w postaci nietypowego woodcoina.
– Z udziału w konkursie wyłączone są drewniaki organizatorów eventu czyli MasterMrozio, Tomasz.B i CopernicusHigh.