Megafony są wśród nas

Keszerzy to wyjątkowo uzdolnieni ludzie. Żeby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na kolegę Torzca – perkusistę zespołu Megafony. O tej formacji ostatnio zrobiło się na prawdę głośno, a wszystko za sprawą ich najnowszego hitu. „Mordor” szybko został okrzyknięty hymnem pracowników wielkiego kompleksu biurowców przy Domaniewskiej, zwanego przez Warszawiaków Mordorem właśnie.

Piosenkę puszczały rozgłośnie radiowe, rozpisywały się o nim znane portale (trzeba wymienić chociaż WP, czy TVN24), a teledysk ma już prawie 14 tys. wyświetleń na YouTube.

Było nam szalenie miło, gdy Torzec zaprosił nas na próbę zespołu. Ostatniego dnia Marca odbył się event Megafony są wśród nas. Spotkaliśmy się w D9 Studyo, gdzie mogliśmy usłyszeć chłopaków na żywo, no i poznać muzyków – Wojtka gitarzystę i wokalistę w jednej osobie, Tomka klawiszowca i Jarka basistę. O Tomku-Torzcu nie trzeba wspominać 😉

Geokeszerska publika mogła wysłuchać kilku znanych rockowych kawałków i oczywiście utworów samych Megafonów. Lektura logów z eventu nie zostawia żadnych wątpliwości – podobało się i czekamy na kolejne koncerty!

DSC03889 DSC03917 DSC03925 DSC03932

Trzymamy kciuki za Torzca i Megafony. Chłopaki, oby tak dalej!