Jenga w GIFF Weekend

Każdego roku w Seattle odbywa się Geocaching International Film Festival, czyli w skrócie GIFF. W tym roku z tej okazji odbył się multievent, w ramach którego na całym świecie wyświetlane były finałowe filmy. Za udział w evencie przysługiwała pamiątka (souvenir).

MailerSuite_09212015_GIFFWeekend_vFINAL_blog-1
W Warszawie zebraliśmy się w czwartkowy wieczór w ursynowskiej restauracji Dalmacja. Projekcja filmów odbyła się na evencie pod nazwą Jenga w GIFF Weekend.
Przybyłych przywitały nie tylko ekran i projektor, ale także zestawy Jengi. Pierwszą godzinę poświęciliśmy na rozmowy, wymianę travelbugów oraz dreweniaczków, a także na budowaniu kolejnych wież.

DSC01966
Mimo iż spotkanie odbyło się w tygodniu, w Dalmacji pojawiło się sporo znajomych twarzy. Szczególnie ucieszyło nas przybycie  kilku nowych keszerów oraz gości z innych części Polski. Zapraszamy częściej!

DSC02019
Punktualnie o godzinie 20 rozpoczęliśmy projekcję. W trakcie ok. godzinnego seansu mieliśmy okazję obejrzeć kilkanaście krótkich filmów nakręconych na całym świecie o geocachingu. Pomysłów na produkcję było wiele – nie zabrakło filmów z humorem, keszerskich porad i relacji z wypraw po skrzynki. Warto wspomnieć filmik o keszującym psie, czy animację o zaniedbanych keszach, które zemściły się na swoim ownerze, zamieniając go w żabę 😉

DSC02015DSC02015
Po projekcji pojawiły się pierwsze nieśmiałe pomysły na nakręcenie własnego filmu na przyszłoroczny festiwal. Kto wie… Może za rok będziemy mogli pochwalić się polskim akcentem na GIFF 2016!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.