Gorzki przedmiot pożądania…

„Nie wierzcie, że czekolada jest substytutem miłości. Miłość to substytut czekolady.”
~ Miranda Ingram

„Mmmmmmmmmmmmmmmmmm… czekolada….” – to inny cytat. Tym razem z Homera Simpsona. Równie dobrze mogłyby to być słowa każdego uczestnika wtorkowego eventu „Gorzki przedmiot pożądania…” Za czekoladową rozpustę odpowiedzialna jest Jonash2202, która zwołała nas do parku Czechowickiego w Światowy Dzień Czekolady, który wypada 12.04.
Na przybyłych czekał już stół zastawiony czekoladowymi skarbami. Królował na nim przede wszystkim jadalny logbook, czyli ciasto czekoladowe, na którym każdy z uczestników mógł podpisać się za pomocą polewy. Co prawda polewa nie chciała współpracować i szybko się roztopiła i zamiast naszych podpisów na cieście widać było tylko artystyczne esy floresy.

DSC04162 DSC04169
Uczestnicy przynosili ze sobą tytułowe przedmioty pożądania. Były wśród nich tabliczki, cukierki, czekoladki, ziarna kakaowca i wyroby rąk własnych – imbir w czekoladzie i czekośliwka. Po kilku rundach wszyscy byli zasłodzeni i szczęśliwi. Rację miał  Benneville Strohecker mówiąc, że „Czekolada u wszystkich wywołuje uśmiech – nawet u bankierów.” Z tego eventu każdy wyszedł zadowolony i uśmiechnięty.

DSC04173 DSC04182