Głosuję na Geocaching w Budżecie partycypacyjnym Warszawy 2018

Wszystkich keszerów MIESZKAJĄCYCH na co dzień w Warszawie (nie musisz mieć meldunku – jeśli tu wynajmujesz mieszkanie i pracujesz lub uczysz się, w myśl przepisów zaliczasz się do mieszkańców ), zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na projekty z budżetu obywatelski i oddania głosu na projekt geocachingowy.

Dzięki środkom z budżetu partycypacyjnego można zrealizować całą serię warsztatów, na których zostanie zaprezentowane początkującym, jak za pomocą geocachingu można odkrywać nieznane skarby swojej dzielnicy, Warszawy, Polski i świata.

Głosowanie trwa do 30 czerwca !

Lista projektów:

Mokotów: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/11763
Ursynów: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/11850
Rembertów:
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12017
Wola:
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12118
Praga Południe: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12263
Wilanow:
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12283
Ursus Północny: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12236
Ursus Poudniowy: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/12368

Uwaga !!!

Z JEDNEGO ADRESU E-MAIL MOGĄ ZAGŁOSOWAĆ 3 OSOBY np. rodzice mogą udostępnić swój adres e-mail, aby zagłosowało z niego ich dziecko lub starsi rodzice, którzy takiego e-maila nie posiadają. Zależy nam, aby informować o tym zainteresowanych, czyli seniorów i rodziców dzieci.
Jak będzie wyglądało głosowanie przy trzykrotnym użyciu adresu e-mail?
Pierwsza osoba, która wpisze adres e-mail musi zakończyć głosowanie. Dopiero wtedy będzie można wykorzystać adres e- mail po raz drugi. Dopóki pierwsza osoba nie dokończy głosowania na wpisywany adres e-mail będzie przychodził link przekierowujący do dokończenia głosowania. Tylko po zakończonym głosowaniu można wykorzystać adres e-mail po raz drugi. Tak samo będzie wyglądała sytuacja przy oddaniu głosu po raz trzeci z tego samego adresu e-mail. Tylko zakończone dwa poprzednie głosy, pozwolą zagłosować po raz trzeci.
W Urzędzie Dzielnicy Wilanów w Wydziale Obsługi Mieszkańców dodatkowo dostępna będzie urna, gdzie będzie można oddać swój głos w formie papierowej.