Fotokonkurs : Geopocztówka z Mazowsza II

Uwaga !!! Uwaga !!!

W tym roku, z dużo większym wyprzedzeniem, ekipa Geocaching Warszawa ogłasza konkurs foto pt ” Geopocztówka z Mazowsza”.

Celem konkursu jest pokazanie ciekawych obiektów/widokowych miejsc Mazowsza, w których są założone skrytki, tak aby unaocznić, że nie tylko sama Warszawa, warta jest odkrywania z pomocą geocachingu.

Zasady:

1) Konkurs adresowany jest do wszystkich osób bawiących się w geocaching, zarejestrowanych w serwisie geocaching.com, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkających na terenie aglomeracji Warszawskiej

2) Zdjęcia prosimy nadsyłać w terminie 1 czerwca – 9 września 2016 na adres: konkurs@geocaching.waw.pl z podaniem w treści wiadomości: swojego nicka na geocaching.com, miejsca wykonania fotografii i gc kodu skrytki, za sprawą której, się tam wybraliście.

3) Jedna osoba może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia w jednej z trzech kategorii:

  • miasto
  • wsi spokojna, wsi wesoła
  • na łonie natury

4) Fotografie muszą być wykonane własnoręcznie, lub stanowić własność osoby zgłaszającej

5)  Najlepsze zdjęcia zostaną wyłonione w drodze powszechnego głosowania, za pomocą specjalnej sondy uruchomionej na naszej stronie internetowej, w terminie 12-24 września

6) Nagrodzeni zostaną autorzy zwycięskich zdjęć w poszczególnych kategoriach, oraz osoby, których zdjęcia zdobędą odpowiednio pierwsze oraz drugie miejsce pod względem ogólnej liczby głosów.

Nagrody: 

Będą 🙂  Na pewno wzorem poprzedniej edycji postaramy się o jakiś nieaktywowany przedmiot podróżny, dla osoby której zdjęcie zdobędzie największą liczbę głosów.

Wręczenie nagród odbędzie się na jednym z warszawskich eventów – o terminie poinformujemy stosownym komunikatem.