GIFF 2017 - kręcimy film

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

GIFF 2017 - kręcimy film

Post autor: QbaPL » 19 cze 2017, 12:01

A tak jakoś mi się skojarzyło po niedzieli....
Wnioski pozostawiam we własnym zakresie ;)

16 Jezus mu odpowiedział: «Pewien człowiek wyprawił wielką ucztę i zaprosił wielu. 17 Kiedy nadszedł czas uczty, posłał swego sługę, aby powiedział zaproszonym: Przyjdźcie, bo już wszystko jest gotowe. 18 Wtedy zaczęli się wszyscy jednomyślnie wymawiać. Pierwszy kazał mu powiedzieć: "Kupiłem pole, muszę wyjść, aby je obejrzeć; proszę cię, uważaj mnie za usprawiedliwionego!" 19 Drugi rzekł: "Kupiłem pięć par wołów i idę je wypróbować; proszę cię, uważaj mnie za usprawiedliwionego!" 20 Jeszcze inny rzekł: "Poślubiłem żonę i dlatego nie mogę przyjść". 21 Sługa powrócił i oznajmił to swemu panu. Wtedy rozgniewany gospodarz nakazał słudze: "Wyjdź co prędzej na ulice i zaułki miasta i wprowadź tu ubogich, ułomnych, niewidomych i chromych!" 22 Sługa oznajmił: "Panie, stało się, jak rozkazałeś, a jeszcze jest miejsce". 23 Na to pan rzekł do sługi: "Wyjdź na drogi i między opłotki i zmuszaj do wejścia, aby mój dom był zapełniony. 24 Albowiem powiadam wam: Żaden z owych ludzi, którzy byli zaproszeni, nie skosztuje mojej uczty"».
(Łk.14,16-24)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
okrutnyb

Post autor: okrutnyb » 19 cze 2017, 14:43

Qba, czy Cię to dziwi? Jak się nikt nie zgłasza, to pisz wprost do ludzi z którymi chcesz pracować i pytaj. Lepiej to działa niż rzucone w przestrzeń pytanie, bo: wprost trudniej jest odmówić, a poza tym ludzie czują się wyróżnieni, że osobiście proponujesz im współpracę.

Ja nie chcę się angażować, bo szczerze mówiąc scenariusz był dla mnie niezrozumiały. Mam nadzieję, że moja odczucia są błędne i wyjdzie z tego najpyszniejsza uczta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 19 cze 2017, 17:47

Aniu, jak spojrzysz kilka/kilkanaście postów powyżej w tym temacie, to znajdziesz konkretne osoby które się zadeklarowały. Potem zrobiły to po raz drugi przy utworzeniu grupy na FB. Czy ja mam po raz trzeci pytać kto się w to chce zaangażować?

Np.
kkam54 pisze: Czy to trzeba jeszcze raz się deklarować?
Scenariusz może być niezrozumiały, bo nie było Ciebie przy jego tworzeniu a ja nie jestem profesjonalistą w pisaniu scenariuszy. Jutrzejsze spotkanie ma na celu jego dopracowanie tak aby dla każdego był zrozumiały i aby później można było nakręcić film.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

kkam54

Post autor: kkam54 » 19 cze 2017, 18:01

Przez najbliższe dwa tygodnie mój udział wykluczony. Sorry, taki mamy klimat.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 19 cze 2017, 18:16

No i to jest uczciwie postawiona sprawa....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
okrutnyb

Post autor: okrutnyb » 19 cze 2017, 19:29

QbaPL pisze:
19 cze 2017, 17:47
Aniu, jak spojrzysz kilka/kilkanaście postów powyżej w tym temacie, to znajdziesz konkretne osoby które się zadeklarowały. Potem zrobiły to po raz drugi przy utworzeniu grupy na FB. Czy ja mam po raz trzeci pytać kto się w to chce zaangażować?
To masz ułatwionę sprawę. Nie pytaj, tylko ich wywołuj ;)
Scenariusz może być niezrozumiały, bo nie było Ciebie przy jego tworzeniu a ja nie jestem profesjonalistą w pisaniu scenariuszy. Jutrzejsze spotkanie ma na celu jego dopracowanie tak aby dla każdego był zrozumiały i aby później można było nakręcić film.
Tu muszę przyznać Ci rację. Gdybym była przy tworzeniu scenariusza pewnie lepiej rozumiałabym waszą wizję. Jednak rozmawialiśmy już na temat projektu na ostatnim spotkaniu. Już wtedy zgłaszałam swoje wątpliwości. Nie czuję tego pomysłu po prostu. Dlatego mimo iż wcześniej się zgłaszałam, to jednak przeproszę i wycofam się rakiem. Dodam jeszcze, że mimo wszystko trzymam kciuki za sukces. A teraz już milknę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 19 cze 2017, 20:20

A ja namawiam, by przyszli wszyscy, którzy mogą, bo nawet jak nie czują tematu, to na koniec i tak będą potrzebni aktorzy :D
Ja też mam swoje uwagi i "ą ę", ale stwierdzam, że zawsze łatwiej je wyjaśniać będąc (to po polsku?).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Darth-Trix

Post autor: Darth-Trix » 20 cze 2017, 01:21

Odnoszę wrażenie, że jestem wśród osób których czeka potępienie i nie dostąpią Królestwa Niebieskiego (dostałem zaproszenie na wydarzenie na fb oraz zaproszenie do grupy). Do tej pory nie zgłaszałem się nigdzie do pomocy, ani nie deklarowałem swojego udziału w akcji.
Jeśli w jakiś sposób błędnie zasygnalizowałem swoje zaangażowanie w sprawę, to nie było to moim celem.
Ze scenariuszem zostałem zapoznany na zebraniu i wypowiedziałem tam kilka moich uwag (choć wiem, że teoretycznie nie powinno mnie to dotyczyć). Z całym szacunkiem do autorów tego dzieła, ale nie jestem w stanie dostrzec w nim nic logicznego (a wysłuchując tej opowieści czułem lekkie zażenowanie).
Szereg innych przeciwności które pojawiają się w kwestii organizacyjnej, sprawia, że choć szczerze wierzę w wasze zaangażowanie, to nie wróżę projektowi dużego sukcesu.
Jako, że nie posiadam własnego scenariusza, ani żadnego pomysłu na sensowną alternatywę, deklaruję jedynie ewentualną pomoc przy pracach technicznych (jakieś dekoracje itp). Do występu przed kamerą się nie zgłaszam.

Co do przytoczonego tekstu to pragnę zauważyć, iż wciąż nie widzę nigdzie przybywających ubogich, ułomnych, niewidomych i chorych - wszak uroczystość ta nie może obyć się bez gości...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 23 cze 2017, 19:33

No i mamy już REWELACYJNY scenariusz. Dostępny jest na naszej grupie na FB!
Spotykamy się jutro po POSZUKIWACZACH o 13:30 w panstwomiasto (http://panstwomiasto.pl/pracuj/) przy ul. Andersa 29 (rzut beretem od finału POSZUKIWACZY).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 25 cze 2017, 21:06

Po naszym ostatnim spotkaniu powstałą wstępna wersja dokumentu gdzie zbieramy wszystkie niezbędne rzeczy aby nakręcić film (od obsady, przez rekwizyty, na lokalizacjach kończąc).
Dokument dostępny jest tutaj: https://docs.google.com/document/d/1loZ ... sp=sharing
Osoby które chcę dokument edytować (a tego nie mogą robić) muszą się do mnie zgłosić po uprawnienia (podając swojego maila).

Najbliższe spotkanie będzie w piątek - do tego czasu dokument powinien być jak najbardziej ukończony!
Każdy kto chce brać udział w projekcie może (i powinien) go edytować!
Zależy mi aby jak najwięcej rzeczy zrobić własnymi możliwościami, i jak najmniej wydawać pieniędzy...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 03 lip 2017, 23:15

Drodzy:
1. Zamieszczam finalny scenariusz naszego filmu. Popatrzcie, poczytajcie - dla mnie bomba.
2. Film chcemy kręcić w weekend 21-23.07
3. Oprócz aktorów, potrzebujemy też kilku statystów (nie mają kwestii w filmie, ale ich twarz może tu i ówdzie się pojawić ;)
4. Potrzebujemy też kilka osób do pomocy technicznej: ustawić scenografię, pojechać po zapomniany rekwizyt, zrobić make-up, czy zadbać o coś na ząb i do gardła ;)

Kilka osób jest zaangażowanych w projekt ale potrzeba nas jeszcze więcej.
Ja wiem, ze to okres wakacyjny ale jeżeli ktoś będzie w lipcu w Warszawie to serdecznie zapraszam do pomocy. Praca się dla każdego znajdzie.
Do 31.07.2017 film musi być gotowy!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wolak
Administrator

Post autor: wolak » 04 lip 2017, 10:21

Scenariusz całkiem spoko :)
Tylko nie wiem czy tydzień wam starczy na nakręcenie i porządne zmontowanie + dodanie napisów po angielsku ;)
stopka ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 04 lip 2017, 11:16

Kręcenie filmu 21-23.07, potem montaż i równolegle napisy (choć tak myślę, że napisy to już można zrobić, a potem je tylko lekko podrasować ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wolak
Administrator

Post autor: wolak » 04 lip 2017, 12:22

Ok powodzenia! :)
stopka ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 04 lip 2017, 23:59

Wrzucam link do dokumentu gdzie zbieramy potrzebne rekwizyty, lokalizację oraz obsadę do nakręcenia filmu.

Jeżeli ktoś dysponuje jakimiś rekwizytami do wypożyczenia to proszę o sygnał.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Sowka11

Post autor: Sowka11 » 05 lip 2017, 08:09

Qba skontaktuję się z Tobą.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wolak
Administrator

Post autor: wolak » 05 lip 2017, 10:20

Ja jestem jako jeden z ludzi w dyskotece - o ile dobrze pamiętam to zgłaszałem się na dodatkowego kamerzystę, ale nikt nie dał mi znać że mam być, ani ja nie potwierdzałem. Jeżeli napisałem coś co mogło to znaczyć to przepraszam, ale nie dam rady - ostatnio mam sporo spraw do załatwienia ze ślubem i w tym terminie najpewniej będę jeździć z zaproszeniami. Jeżeli miałoby tak być, że jednak będę mógł to odezwę się do Kuby.
stopka ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 05 lip 2017, 11:04

@Wolak, To przyjedźcie na plan filmowy z zaproszeniami ;)
Liczę, że znajdziesz chwilę aby się pojawić. Bliżej terminu będę mógł podać konkretną agendę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikiapole3

Post autor: mikiapole3 » 05 lip 2017, 18:36

Matko, mam się bić na dyskotece :o Ale mi się rola dostała, chociaż chyba nawet do niej nie aspirowałem ;).
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mela.bruxa

Post autor: mela.bruxa » 05 lip 2017, 20:32

Kuba, a możesz dorzucić scenariusz do GDoc? Bo mi właśnie Firefox zapomniał hasła do zhakowanego konta koleżanki...
Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba. - Nowe Ateny
Syćko mozes, ino bier sie za sie - siłownia na Podhalu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 06 lip 2017, 17:41

Oto scenariusz dla tych co nie mają konta na FB.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 06 lip 2017, 17:42

mikiapole3 pisze:
05 lip 2017, 18:36
Matko, mam się bić na dyskotece :o Ale mi się rola dostała, chociaż chyba nawet do niej nie aspirowałem ;).
Nie bój żaby ;) To tylko była propozycja. Co więcej nie wszystkie osoby w barze będą uczestniczyć w bójce. Bić się bezie Barman z Henrykiem i może jeszcze ze dwie osoby ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
kalwas1987
Administrator

Post autor: kalwas1987 » 07 lip 2017, 09:24

Śmieszny ten scenariusz ;) A powiedzcie nie lepiej byłoby zacząć w około roku 2000, czy w którym w Warszawie powstał pierwszy pojemnik. I potem w mniejszych okresach czasu nawiązywać do rozwijania geocachingu w warszawie. Np. 2001, 2008, 2012 i 2017
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wolak
Administrator

Post autor: wolak » 07 lip 2017, 11:34

Też o tym samym pomyślałem co Krzysiek, ale wtedy cały przekaz zginie, bo nawiązanie z tego co rozumiem jest do czasów PRL i wszystkich tajnych wywiadów śledczych :P
stopka ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 07 lip 2017, 18:05

Tak, PRL jest tutaj kluczowy (oraz przekaz podprogowy, że geocaching wymyślono w Polsce w roku 1987 ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
kalwas1987
Administrator

Post autor: kalwas1987 » 07 lip 2017, 18:57

Rozumiem że film będzie po angielsku czy z napisami :P Bo nie wiem czy w centrali znają nasz jakże trudny język :D
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 07 lip 2017, 22:24

Będzie z napisami. Wynająłem Hanię do tłumaczenia.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 08 lip 2017, 13:59

Na fb wrzuciłem kilka zdjęć rekwizytów

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

tomekD_74

Post autor: tomekD_74 » 08 lip 2017, 14:59

Z tego co widzę to i ja zostałem przewidziany do mordobicia w barze. Takiej okazji postaram się nie przepuścić;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikiapole3

Post autor: mikiapole3 » 08 lip 2017, 18:10

Kurczę, chyba muszę pójść na szybki kurs krav-magi ;)
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mela.bruxa

Post autor: mela.bruxa » 13 lip 2017, 14:44

Bardzo przepraszam, ale z przyczyn rodzinnych proszę, żebyście mnie wyłączyli ze swoich planów.
Szkołę niestety też, ale to od początku moim zdaniem nie byłby dobry pomysł - już od dawna nie da się tam znaleźć pomieszczeń, które nadawałyby się na scenografię jako gabinet Komendanta. Takie klimaty szczęśliwie odesłaliśmy w przeszłość i musielibyśmy wypruć ze ścian tablice interaktywne i zdemontować komputery i inne podobne ustrojstwa, a na to to się może Dyrekcja jednak nie zgodzić ;)

Jeszcze raz przepraszam ale - życie.
Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba. - Nowe Ateny
Syćko mozes, ino bier sie za sie - siłownia na Podhalu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

haniagaj

Post autor: haniagaj » 13 lip 2017, 19:22

QbaPL pisze:
06 lip 2017, 17:41
Oto scenariusz dla tych co nie mają konta na FB.
mnie ten link nie działa (razy dwa( - najpierw otwiera się strona, która każe logować się na facebooku, a potem, nawet jak to zrobię (bo konto mam), to ukazuje się błąd. :(

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

haniagaj

Post autor: haniagaj » 13 lip 2017, 19:33

QbaPL pisze:
03 lip 2017, 23:15
Drodzy:
1. Zamieszczam finalny scenariusz naszego filmu. Popatrzcie, poczytajcie - dla mnie bomba.
Ten link też dla mnie nie działa - sytuacja jak wyżej.

Czy można by ten scenariusz zamieścić w jakimś bardziej dostępnym dla śmiertelników miejscu? Bo jeśli mam go tłumaczyć, to chyba powinnam go znać... ;)

Jak widać, powróciłam do żywych. I chyba zauważyłam, że nie jestem członkiem odpowiedniej grupy na fb. Więc tam też bym prosiła o dodanie mnie. :) To chyba było powodem wystąpienia błędów gdy próbowałam otworzyć link do scenariusza, zamieszczonego na grupie.

Dodam, że z niektórych uwag zamieszczonych tutaj (np. że kluczowe dla scenariusza jest nawiązanie do PRLu) mam wątpliwości co do powodzenia tego filmiku w konkursie... :( Amerykanie nie mają pojęcia o tych sprawach, a to chyba oni zasiadają w jury, nie? Raczej nie zrozumieją też dowcipu o tym, że geocaching został wynaleziony w Polsce. :( No ale te komentarze moje są tak naprawdę nie na miejscu, bo scenariusza nie czytałam, bo nie mam do niego dostępu. :(

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 13 lip 2017, 22:25

Oto link do scenariusza:
http://www.rapidshare.com.cn/ok2zicN

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 13 lip 2017, 23:27

A ja jeszcze chciałbym zaapelować o to by jak najwięcej osób pomogło nam przy realizacji filmu.
Wielu z Was może się nie podobać fakt, że nie robimy tego sami, tylko się podpinamy pod istniejący już projekt "Brudny Henryk". Też do końca nie jestem zachwycony, ale oprócz minusów staram się widzieć plusy. Nie do przecenienia jest fakt, że otrzymujemy wielką pomoc, przy organizacji całego przedsięwzięcia i tego, by efekt wyglądał w miarę profesjonalnie. Obawiam się, że jeśli teraz nie nagramy filmu na GIFF, to nie zrobimy tego już nigdy.
Po wielu trudach udało się stworzyć scenariusz, który wg mnie naprawdę dobrze rokuje. Zwłaszcza, gdy porównamy go z produkcjami z zeszłych lat, które widzieliśmy na poprzednich festiwalach. Dla mnie są one po prostu nudne.
Warto też spojrzeć na to co nam daje udział w GIFFie - oczywiście jeśli dobrniemy do finału - zostaniemy zauważeni jako grupa, stowarzyszenie, ale też miejsce do keszowania dla zagranimiczniaków. To też swego rodzaju sposobność, by zareklamować się przed HQ, co może się przydać przy naszych przyszłych planach realizacji MEGA, czy innych dużych eventów.
A poza tym to może być świetna zabawa :) Potrzebujemy ludzi, nie tylko aktorów, czy stażystów, ale też po prostu do pomocy na planie (potrzymać światło, czy pomóc przenieść jakiś rekwizyt). Druga rzecz to pomoc przy znalezieniu lokalizacji, w której musimy nakręcić sceny z gabinetu komendanta MO. Jeśli macie jakieś pomysły, to rzucajcie.
Planujemy kręcić w dniach 21 (piątek, po pracy), 22 (sobota) 23 (niedziela) lipca. Głównie na Pradze w okolicach Dworca Wschodniego. Jeśli ktoś ma czas i ochotę nam pomóc to zapraszamy. Oczywiście służymy też odpowiedziami na pytania i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 21 lip 2017, 00:41

Zapraszam wszystkich do pomocy przy kręceniu filmu.
Kręcimy w niedzielę 23.07 w godzinach 12-18 w knajpie Znośna Lekkość Bytu (Lubelska 30/32 - tuż obok dworca PKP Warszawa Wschodnia).

Pokażmy się światu!

Tu są szczegóły/aktorzy/rekwizyty
https://docs.google.com/document/d/1loZ ... sp=sharing

To jest nasza grupa na FB
https://web.facebook.com/groups/1672874899686685/

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
okrutnyb

Post autor: okrutnyb » 21 lip 2017, 08:06

Kuba, mnie niestety musisz wykreślić. Wpadł mi nieoczekiwany wyjazd. Nie będzie mnie cały weekend.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 21 lip 2017, 11:41

Aniu, jesteś skreślona.

;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 21 lip 2017, 12:46

To zabrzmiało strasznie...
Pytanie ważne! Czy ktoś zna się na power poincie i byłby w stanie przygotować w miarę prosta, krótka prezentację na potrzeby filmu?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 21 lip 2017, 18:42

Ja! Ja Ja!
Dziś wieczorem

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 21 lip 2017, 19:32

Czy ktoś będzie potrzebował, by przewieźć jakieś rzeczy na plan filmowy? Będzie je można zostawić w tej knajpie gdzie kręcimy jutro ok. 17.30. Mogę po coś podjechać jakby co

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

jonash2202

Post autor: jonash2202 » 21 lip 2017, 23:39

Ja zabawki przywiozę w niedzielę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 22 lip 2017, 12:12

Baaaardzo potrzebujemy dwa laptopy na czas nagrywania filmu. Ważne jest by miały wejście hdmi (by podłączyć stary monitor) i nagranego power pointa. Bardzo prosimy o informację, czy ktoś może przynieść jutro.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jackalZ

Post autor: jackalZ » 22 lip 2017, 12:29

Możemy zabrać 1 szt. Tyle, że bez Power Point'a, a z Impress LibreOffice'a - powinno dać radę?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
McHigh

Post autor: McHigh » 22 lip 2017, 18:16

Stary monitor to chyba po VGA się podłącza!! ale jak potrzebujecie 2 z HDMI to ja mogę wziąć bo mam niedaleko
Obrazek

Uprasza się szanownie o niedokarmianie internetowego trolla który siedzi wewnątrz mnie... :evil: :evil: :lol: :evil: :evil:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

hacze_losy

Post autor: hacze_losy » 22 lip 2017, 22:04

Chodzi o stare monitory.
A niech ktoś weźmie żel do włosów i lakier też.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 24 lip 2017, 12:07

Wooooooooow ale było wczoraj fajnie.
Drugi z trzech kroków tworzenia filmu za nami (chyba ten najtrudniejszy, bo przy montażu i postprodukcji raczej dużo udzielać się nie będziemy ;)

Chciałbym podziękować Wszystkim za wczorajszy dzień, za te przeszło 13 godzin na planie!!!
hacze_losy - bez Ciebie tego projektu by nie było, bo ja sam nie dałbym rady!
EUzebiusz, NoffAnn, Salata i znów hacze_losy - za wymyślenie scenariusza
kkam, NoffAnn, Jonash, Karlusia, Hania, McHigh, Mycha, iggy, hacze, Mayka, Domi.nick - za wystąpienie przed kamerą (nawet jeżeli tylko w roli statysty)
EUzebiusz, WOOODZ, Darth.Trix i przede wszystkim Jackal team za pomoc techniczną
Kalwas za dostarczenie dekoracji, Lonek za robienie dobrego nastroju
Iggy - za zrobienie krótkiego filmiku "making of" na FB
oraz wszystkich innych którzy brali choć przez chwilę udział w projekcie a ja o nich zapomniałem (ale jak sobie przypomnę to dopiszę ;)

Chciałbym też przeprosić dwie Anie (w szczególności Pizero) za lekkie zawłaszczenie waszego dnia Włóczykija. Mam nadzieję, że mi wybaczycie!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 25 lip 2017, 22:51

Mam gorącą prośbę o podesłanie do mnie (albo wrzucenie na grupę na FB) fotek z planu filmowego.
I czy ktoś byłby chętny aby napisać dwa słowa na bloga o tym co się działo?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

haniagaj

Post autor: haniagaj » 26 lip 2017, 09:17

A ja melduję, że jutrzejszy dzień mi się wypełnił... Nie wiem, kiedy zamierzacie podesłać film do tłumaczenia, ale jutro tego nie przetłumaczę.

Pomogło by, gdyby ktoś uprzednio spisał z gotowego filmu teksty do tłumaczenia.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 26 lip 2017, 17:18

Haniu, film w wersji roboczej planowany jest na czwartek wieczór (tak więc tłumaczenie można by robić od piątku).

Na FB zamieściłem poprawiony scenariusz. Zdecydowana większość tekstów jest taka jak w filmie.
Dam jeszcze znać, co i jak.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
rubeus
Administrator

Post autor: rubeus » 27 lip 2017, 18:02

Pamiętacie, że termin nadsyłania filmów upływa w przyszły wtorek tj. 1 sierpnia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

haniagaj

Post autor: haniagaj » 27 lip 2017, 18:16

QbaPL pisze:
26 lip 2017, 17:18
Haniu, film w wersji roboczej planowany jest na czwartek wieczór (tak więc tłumaczenie można by robić od piątku).
A więc czekam...
QbaPL pisze:Na FB zamieściłem poprawiony scenariusz. Zdecydowana większość tekstów jest taka jak w filmie.
Dam jeszcze znać, co i jak.
Nie znalazłam żadnej nowej wersji scenariusza na FB, ale i tak, jako że obserwowałam kręcenie filmu to wiem, że raczej dialog zazwyczaj znacznie (nawet jeśli nie znacząco ;) ) różnił się od scenariusza. Więc wolę poczekać na film.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

haniagaj

Post autor: haniagaj » 28 lip 2017, 12:31

Póki co nic nie mam i czasowo zaczyna się robić niefajnie...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
QbaPL
Administrator
Kontakt:

Post autor: QbaPL » 31 lip 2017, 23:49

THANKS FOR SUBMITTING YOUR FILM TO GIFF 2017!

A panel of judges from Geocaching HQ will review all film submissions throughout the month of August. You may be contacted if there are questions about your submission.

In September, the finalist films will be announced via Facebook and the Geocaching.com weekly newsletter. You will also be notified about the status of your film submission via email.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jackalZ

Post autor: jackalZ » 01 sie 2017, 00:39

Pięknie! Wrzuć gdzieś produkt finalny, żebyśmy mogli zobaczyć co będzie oceniane.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

ODPOWIEDZ