woodcoins.eu oraz ŚLUB :)

Awatar użytkownika
wolak
Administrator

woodcoins.eu oraz ŚLUB :)

Post autor: wolak » 09 sie 2017, 16:17

BRAWO!
Dokładnie 8 dni od pierwszej wiadomości do nich otrzymałem swoje drewniaki, a cała współpraca była mega profesjonalna.
1. Miałem problem z projektem (sam zrobiłem, ale nie potrafię tego robić i średnio mi to wyszło) - wypalili pierwszego drewniaka na próbę i wysłali zdjęcie i napisali co mogę poprawić - zrobiłem to, a druga próba i druga poprawka w projekcie była już po ich stronie
2. Cena 200 szt. z przesyłką wyszło mnie 192 zł - dużo możliwości przesyłek, PP IPost kurier i paczkomat
3. Zapłata dopiero po otrzymaniu drewniaków (tak było w moim przypadku - nie wiem czy tak zawsze robią) zaakceptowałem drewniaki i dopiero podali nr konta do zapłaty
4. Bardzo szybki kontakt na FB - to lubię!
5. Zapytali czy mogą wstawić zdjęcie na FB
6. Dostałem równo 200 szt. - nie wypalali sobie dodatkowych sztuk - wolą wymienić się face2face ;)

POLECAM! https://www.facebook.com/WoodCoins.eu/

Btw. 16.09.2017 godz 14:00 w USC al. Solidarności 90 po prawie 11 latach formalizujemy związek z Żanetką, miał być event, ale podejrzewam, że nie ogarnę tego logistycznie - jeszcze nad tym pomyślę :)
Nie mniej jednak Ci co chcą wpaść na ceremonię popatrzyć jak wieczny kawaler się żeni to zapraszam serdecznie :)

PS. Nie bez powodu zostawiam to info tutaj :) Będą drewniaczki - właśnie od woodcoins.eu :P
stopka ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mela.bruxa

Post autor: mela.bruxa » 09 sie 2017, 19:33

Dobra, dobra. Jak ty nie zrobisz eventu to znajdą się tacy, co ci zrobią :)
Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba. - Nowe Ateny
Syćko mozes, ino bier sie za sie - siłownia na Podhalu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
rubeus
Administrator

Post autor: rubeus » 10 sie 2017, 14:55

Ad. Zamówienia - to ja muszę coś na GIGA wykombinować :-)

Ad. Ślub i event - się nie migaj :-p

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

ODPOWIEDZ